Klantwaardering 9.2

289 reviews

Kim Lubbersen

Kantoorleider +31 (0) 342 765 557 kim@dutchvans.com

Jurrian van de Weerd

Verkoop +31 (0) 6 38 757 014 jurrian@dutchvans.com

Peter Duijst

Verkoop +31 (0) 6 153 701 78 peter@dutchvans.com

Albert Meeuwisz

Eigenaar +31 (0) 6 462 868 74 albert@dutchvans.com

Mustapha

Verkoop export +31 (0) 6 15 627 123 mustapha@dutchvans.com

Mohamed Khallaf

Verkoop export +31 (0) 342 765 557 khallafm@dutchvans.com

Koen Maassen van den Brink

Boekhouder +31 (0) 342 765 557 koen@dutchvans.com

Bas Cooke

Fotostudio +31 (0) 342 765 557 fotostudio@dutchvans.com

Dénis Hofstede

Accessoires / inbouw specialist +31 (0) 342 765 557 werkplaats@dutchvans.com

Dennis van Middendorp

Techniek werkplaats@dutchvans.com

Henk van Suilichem

Techniek +31 (0) 6 29 16 8185 werkplaats@dutchvans.com

Herbert Rycken

Techniek +31 (0) 342 765 557 werkplaats@dutchvans.com

Martin Gijsbers

Techniek werkplaats@dutchvans.com

Pons Timmer

Transport +31 (0) 342 765 557 transport@dutchvans.com

Arnold Timmer

Transport +31 (0) 342 765 557 transport@dutchvans.com

Sezer Aslan

Reconditionering +31 (0) 6 29 16 8185 werkplaats@dutchvans.com

Jan Valkenier

Reconditionering +31 (0) 342 765 557 werkplaats@dutchvans.com

Asmelash Temnewo

Reconditionering +31 (0) 342 765 557 werkplaats@dutchvans.com

Remon Groothedde

Carrosserie +31 (0) 342 765 557 werkplaats@dutchvans.com

Patrick van Buren

Carrosserie +31 (0) 342 765 557 werkplaats@dutchvans.com

Dennis Jansen

Carrosserie +31 (0) 342 765 557 werkplaats@dutchvans.com

Peter helpt je graag
bij de juiste keuze

Neem gerust contact op!

Maak een afspraak